Vitajte na wildlifephotobroters!

       

           Sme traja bratia zo štyroch, Matej, Juraj a Ján Žiakovci, ktorí aktí­vne fotografujú voľnú divú prí­rodu. Od malička inklinujeme k prírode a k jej tajomstvám. Niektorí z nás sme začali skôr, iní zas neskôr, tieto naše zážitky a poznatky dokumentovať fotoaparátom.

        Naša stránka wildlifephotobrothers.com vznikla ako spoločná iniciatí­va, potreba a túžba nás troch publikovať, oboznamovať a podávať ďalej to, čo sme nadobudli a získali počas mnohých rokov. 

              Logo, ktoré zdobí našu stránku a je ochrannou známkou našich fotografií, bolo inšpirované úvodnou fotografiou. Sú to tri mláďatá sovy lesnej, ktoré odfotografoval Juraj. Hlavnou myšlienkou loga je súdržnosť a  jednota súrodencov, ktorí vyleteli zo spoločného hniezda do nespútanej  divočiny plnej výziev.

        Našim cieľom na wildlifephotobrothers.com je prezentovať výlučne  fotografie a články zo zákulisia slovenskej divej a voľnej prí­rody (wildlife), ktorými by sme radi šírili osvetu verejnosti a tým prispeli k ochrane a poznaniu prírody okolo nás. Dúfame, že sa nám náš cieľ podarí napĺňať.

        Milí náštevníci, sme radi, že ste zavítali na náš web wildlifephotoborhers. Verí­me, že tu strávite prí­jemné chvíle, dozviete sa nové zaujímavosti a pokocháte sa nekonečnou krásou prírody, ktorá sa nám nechala vyfotografovať.


Matej, Juraj a Ján