Ponuka

Predaj fotografických diel

Všetky fotografie v galérii našej stránky sú v ponuke na predaj. Ponúkané fotografie zachytávajú výjavy živočíchov a rastlín výlučne v prirodzenom prostredí. Ak Vás niektoré zábery oslovili a chceli by ste ich publikovať na webe, či v časopisoch alebo novinách, alebo len spraviť radosť sebe, či svojím blízkym nejakým pekným obrázkom do interiéru, tak nás bez váhania kontaktujte buď cez kontaktný formulár, ktorý je pod každou fotografiu alebo cez naše kontakty. Nie je vylúčená publikácia fotografií za určitých podmienok i zdarma.

Fotenie na objednávku

Po dohovore môžeme pre Vás urobiť fotografie živočíchov alebo rastlín na objednávku,  podľa Vaších predstáv a chuti. Fotografujeme aj prírodovedecké preparáty a exponáty.

Prednášky, besedy a výstavy

Z dlhoročných skúseností v prírode máme veľa fotografií, zaujímavostí a zážitkov. Radi sa prídeme s Vami podeliť o tieto skúsenosťami, poznatkami a zážitkami zo sveta a tajomstiev divej prírody. Podujatia možem poskytnút pre školy, kluby, krúžky, múzeá a galérie.

Copyright informácie

Obrázky a text na tejto webovej stránke sú majetkom bratov Mateja, Juraja a Jána Žiaka a sú chránené medzinárodným autorským právom. Kopírovanie, reprodukcia, sťahovanie alebo akékoľvek iné použitie digitálnych súborov z tejto webovej stránky bez vedomia a povolenia autorov, je porušením autorských práv.