06.02.2010 sa v Bojniciach konala výročná schôdza Slovenského klubu fotografov prírody (SKFP), kde ma prijali za nového člena. ...viac
Dovoľujem si vás spolu s Považským múzeom pozvať na výstavu fotografií slovenských druhov orchideí. ...viac
Pred pár rokmi, počas jedného pekného západu slnka som si povedal, že občas budem zbierať do svojej fotobanky takzvané „makrozápadovky“. Čo týmto výrazom myslím, si hneď vysvetlíme. ...viac