Je to už nejaky ten piatok, čo prázdne miesto vo fotoruksaku po mojom starom makráčí zaplnil nový L-kový zástupca. Nejde o ďalšiu recenziu ale skôr o prvé dojmy s týmto novým objektívom. ...viac
Srdečne vás pozývame na opätovnú vernisáž výstavy ...viac
Konečne sa začína prebúdzať po dlhej zime príroda. Pre nás, ktorí radi fotografujeme krásy prírody, je to vynikajúca správa. A ktorým motívom najlepšie začať? No predsa jarným symbolom. ...viac