06.02.2010 sa v Bojniciach konala výročná schôdza Slovenského klubu fotografov prírody (SKFP), kde ma prijali za nového člena. ...viac
Podarilo sa mi zachytiť 21 druhov orchideí, z toho s 13 druhmi som sa prvýkrát stretol vo voľnej prírode až teraz. Celá sezóna orchideí trvala od apríla do septembra, teda presne pol roka. Vzniklo viac ako 400 foto. ...viac
Keď som sa ponoril s objektívom do tejto fialovej záplavy, doslova ma omámila ich prenikavá vôňa. Z omámenia ma však rýchlo prebral život, ktorý sa v nich ukrýval. ...viac