06.02.2010 sa v Bojniciach konala výročná schôdza Slovenského klubu fotografov prírody (SKFP), kde ma prijali za nového člena. ...viac
Fotoklub FoTOP Topoľčianky, obec Topoľčianky, Krajské osvetové stredisko v Nitre, Hotel Zámok Topoľčianky Vás pozývajú na medzinárodnú výstavu fotografii ...viac
Nie každý fotograf prírody (a teraz myslím najmä tej živej) musí byť skúsený prírodovedec. No každý by sa mal snažiť preniknúť do tajov prírody a zároveň ju chrániť ...viac